Niedziela, 14 lipca 2024 roku
Konferencje organizowane przez ITB "Moratex"

NOWOCZESNE I ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE
DLA BEZPIECZEŃSTWA PAŃSTWA
MODERN AND ADVANCED TECHNOLOGIES FOR STATE SECURITY
28 – 30. listopada, 2018
Łódź, POLAND

31.07.2018r.
AuspicesAuspices

W nawiązaniu do wcześniejszej informacji dotyczącej organizowanej przez Instytut Technologii Bezpieczeństwa “MORATEX” wraz z Wyższa Szkołą Policji w Szczytnie konferencji „Nowoczesne i zaawansowane technologie dla bezpieczeństwa państwa”, która odbędzie się dn. 28. – 30.11.2018. w Łodzi, informujemy, że ruszyła rejestracja uczestników.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:


http://www.technologies-for-state-security-2018-conference.eu/

na której znajdują się wszystkie niezbędne informacje oraz panel rejestracji.


Do udziału w konferencji zachęcamy wszystkich zainteresowanych tematyką nowoczesnych technologii wykorzystywanych na rzecz bezpieczeństwa państwa oraz rozwiązań technicznych służących zapobieganiu oraz naprawianiu szkód spowodowanych klęskami żywiołowymi i innymi czynnikami mogącymi stwarzać zagrożenie publiczne i osobiste, tak aktualnymi w dzisiejszych czasach.


Konferencja ma charakter międzynarodowy, a jej celem jest wymiana informacji oraz nawiązanie współpracy pomiędzy polskimi i europejskimi naukowcami działającymi na rzecz opracowania nowych rozwiązań technicznych i technologicznych w sferze wytwarzania sprzętu i indywidualnych środków służących ochronie zdrowia i życia ludzkiego oraz ich transfer do praktyki przemysłowej. Uczestniczącym w spotkaniu da pełen obraz możliwości jakie dają nowoczesne technologie gwarantujące wdrażanie do praktyki bezpiecznych i funkcjonalnych rozwiązań.


Konferencja została objęta patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. W skład Komitetu Honorowego wchodzą Komendanci polskich służb mundurowych, przedstawiciele resortu oraz wybitni naukowcy.


Zapraszamy do udziału pracowników jednostek naukowych, służb mundurowych, studentów oraz firm z szeroko pojętej branży działającej na rzecz służb mundurowych.Biuletyn Informacji Publicznej
ITB Moratex   |   90-505 Łódź, ul. M. Skłodowskiej - Curie 3   |   Copyright © 2007